Kontakt z nami


E-mai: info@fundacjaprima.pl
Skype: fundacjaprima
Telefon: 533 034 000; 603 464 603

Pojawienie się 8 letniego Nestora...Pojawienie się 8 letniego Nestora w naszym domu było przypadkowe. Trafiłam na jego zdjęcia na stronie łódzkiego schroniska. Jego cudne oczy powaliły mnie na kolana. Postanowiłam, że muszę temu pięknemu psiakowi jakoś pomóc. Początkowo obdzwaniałam znajomych, wysyłałam mailem zdjęcia Nestora z nadzieją, że ktoś zechce go zabrać ze schroniska... Niestety nikt taki się nie znalazł. My nie mogliśmy go wziąć bo mieliśmy już kota (adoptowanego parę miesięcy wcześniej). Na szczęście na stronie internetowej znalazłam Fundację PRIMA i od tego wszystko się zaczęło.

Zabraliśmy Nestora do siebie tymczasowo, a Fundacja szukała dla niego domu stałego. Spotkanie psa z kotem przebiegło dobrze. Z każdym dniem było coraz lepiej, bardzo szybko się ,,zakumplowali''. Spali zawsze razem, wtuleni w siebie. Nestor skradł nie tylko serce kota, ale i nasze. Okazał się psem idealnym: opanowanym, kochającym wszystkich, posłusznym i bardzo, bardzo przywiązanym do nas.

Spacery z nim to czysta przyjemność. Nie wdaje się w konflikty z psami, nie spuszcza nas z oka gdy biega bez smyczy, wykonuje podstawowe komendy. Po krótkim czasie już nie mogliśmy sobie wyobrazić naszego domu bez Nestora i bez tego niesamowitego widoku, kiedy mały, delikatny kotek śpi w objęciach Labradora.

Pozdrawiamy,
Aneta, Piotr, Nestor i Miki