Kontakt z nami


E-mai: info@fundacjaprima.pl
Skype: fundacjaprima
Telefon: 533 034 000; 603 464 603

Mikołaj ze SkierniewicMikołaj to pies znaleziony na działkach w grudniu 2009r.

Gdy "Szansie" zgłoszono tego psa, nic o nim nie było wiadomo. 6 grudnia trafił do domu tymczasowego w Krakowie, gdzie nadano mu imię Mikołaj (6 grudnia - imieniny Mikołaja). Następnego dnia przebadał Mikołajka weterynarz i ocenił jego wiek na 6 lat. Stan zdrowia weterynarz ocenił jako zadawalający chociaż pies był mocno zaniedbany.

Będąc pod troskliwą opieką domu tymczasowego, Miko dawał się poznać jako bezproblemowy, a wręcz "samoobsługowy" psiak. Jednocześnie rozpoczęliśmy poszukiwania domu stałego. W międzyczasie Mikołaj został wykastrowany.

Po dwóch miesiącach udało się znaleźć dla psiaka cudowny dom w tym samym mieście, co dom tymczasowy. Mikołaj został Misiem. Trafił do domu gdzie rezydował już pies i suczka. Od początku nie sprawiał żadnych kłopotów. Jest zadbany, kochany i sprawia wiele radości swojej nowej Rodzinie. Misio ma do zaoferowania swoim nowym ludziom jeszcze wiele wspaniałych wspólnych lat, a oba domy, stały i tymczasowy, utrzymują przyjacielskie kontakty. Jak widać, dzięki Misiowi, zawiązała się nowa przyjaźń między ludźmi.